Obejmy do układów wydechowych

KATEGORIE PRODUKTÓW

Wyświetlanie 1–36 z 76 wyników

Poszukując skutecznych i niezawodnych rozwiązań dla przemysłu motoryzacyjnego, warto postawić na artykuły, które wyróżniają się najwyższą jakością. Obejmy do wydechów pozwalają zbudować lub naprawić układ oraz zadbać o to, by wszystkie łączenia pozostały trwałe przez długi czas. Solidny materiał jest odporny na czynniki środowiskowe, dzięki czemu produkt świetnie sprawdzi się do mocowania tłumika motocyklowego lub końcowego w samochodzie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą towarów!

Solidne i niezawodne obejmy do wydechów

W asortymencie naszego sklepu można znaleźć dziesiątki różnych produktów wykonanych z myślą o konkretnych markach pojazdów lub przygotowanych pod konkretny wymiar rur. Solidna obejma tłumika końcowego sprawdzi się doskonale podczas instalacji nowego samochodowego lub motocyklowego układu wydechowego. Decydując się na zakup komponentów do wydechów od Clampeo można mieć pewność, że każdy element wykonany został z najwyższą starannością. Dzięki temu montaż przebiega bez trudu, a części pojazdów zostaną połączone trwale i bezpiecznie.

Doskonale wiemy, że wydechy aut są w znacznym stopniu narażone na wpływ wody, piasku czy soli z jezdni – właśnie dlatego oferowane produkty są szczególnie odporne na rdzewienie. Duża żywotność sprawia, że obejma tłumika motocyklowego lub końcowego samochodowego będzie spełniała swoje zadanie przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z bogatym asortymentem artykułów do montażu układu wydechowego. Niezawodne elementy do łączenia rur można zamówić u nas już dziś!

Jesteśmy otwarci

od poniedziałku do piątku

0d 8 do 16:30

Dane kontaktowe

DG CORP GROUP Sp. z o.o. sp. k.

ul. Cesarzowicka 5
52-408 Wrocław

tel/fax: (+48) 71 716 58 38
kom: 730 930 201