Obejmy GBS

KATEGORIE PRODUKTÓW

Wyświetlanie 1–36 z 227 wyników

Wiele układów przemysłowych i motoryzacyjnych musi pracować pod dużym ciśnieniem. Z tego powodu łączenie rur powinno być przystosowane do wymagających warunków, w jakich funkcjonuje cała instalacja. Solidna nierdzewna opaska jest w stanie zagwarantować trwałość i bezpieczeństwo. Najlepsze obejmy GBS we Wrocławiu można znaleźć w naszym sklepie. Asortyment Clampeo oferuje dziesiątki różnych produktów, które świetnie sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu, transporcie czy rolnictwie. Zachęcamy do zapoznania się z niezawodnym artykułami zaciskowymi!

Opaska GBS – bezpieczne łączenie przewodów

Wykorzystanie dostarczanych przez nas akcesoriów sprawia, że nawet w czasie intensywnej pracy przewody w układzie pozostaną stabilnie połączone oraz szczelne. Opaska GBS nierdzewna to idealne rozwiązanie w przypadku dużych obciążeń w instalacji – świetnie nadaje się do łączenia węży o mocnych ścianach czy żebrowanej powierzchni, a także przewodów ssących z metalową lub plastikową spiralą. Obejmy od Clampeo mogą bez przeszkód być wykorzystane w przemyśle chemicznym i spożywczym, systemach transportu na halach i w magazynach, a także w maszynach rolniczych.

Wśród licznych produktów z naszej oferty każdy bez trudu znajdzie opaskę nierdzewną o idealnie dopasowanych rozmiarach, która będzie doskonałym zabezpieczeniem połączeń między rurami w niejednym układzie. Obejmy GBS z prezentowanego asortymentu cechuje najwyższa jakość wykonania oraz materiały odporne na czynniki środowiskowe i korozję. Zachęcamy do zakupu!

Jesteśmy otwarci

od poniedziałku do piątku

0d 8 do 16:30

Dane kontaktowe

DG CORP GROUP Sp. z o.o. sp. k.

ul. Cesarzowicka 5
52-408 Wrocław

tel/fax: (+48) 71 716 58 38
kom: 730 930 201