Opaski kablowe

KATEGORIE PRODUKTÓW

MARKI

Wyświetlanie 1–36 z 208 wyników

Opaski do mocowania kabli

Opaski do mocowania kabli zwane potocznie „trytytkami”, „zipkami” czy „rapsami”, to bardzo przydatny produkt, który wykonany jest z mocnego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego z mechanizmem zębatkowo-zapadkowym. Najczęściej stosowane są do spinania wiązek różnego rodzaju przewodów. Plastikowe obejmy są zakończone z jednej strony szpiczastą końcówką, która ułatwia przewlekanie przez drugi koniec uchwytu, zakończony specjalnej konstrukcji główką z elementami zaciskowymi.

Spinki do kabli

Spinki do kabli mają odpowiednio zaprojektowane konstrukcyjnie pochylenie zębów zaciskowych co ułatwia wsuwanie opaski, natomiast jej wysuwanie jest niemożliwe bez uszkodzenia. Samoistne rozpięcie opaski również jest niemożliwe, stąd tego typu połączenia nazywane są dość często nierozłącznymi. Obejmy z tworzywa sztucznego to bardzo dobry patent na wytworzenie pętli wokół okalanych przewodów, w celu ustabilizowania ich nienaturalnego przemieszczania się. Całość wygląda również estetycznie, gdyż nieużywana część opaski z zaostrzoną końcówkę można odciąć, jak również dobrać odpowiedni kolor obejmy do zaciskanej powierzchni.

Opaski kablowe zaciskowe do mocowania przewodów

Oferta firmy Clampeo obejmuje opaski zaciskowe do mocowania przewodów, które umożliwiają ich zastosowanie w różnych miejscach. W szerokim zakresie mogą być wykorzystywane do zapinania przewodów kablowych grubych (np. HDMI) oraz cienkich wiązek i gumowych węży, jak na przykład okablowania peryferyjnych urządzeń typu myszka komputerowa, klawiatura czy też touch pady. Plastikowe opaski to bardzo dobry sposób na błyskawiczne i przede wszystkim bezinwazyjne zapięcie lub oznakowanie grupy przedmiotów.

Opaski do kabli elektrycznych

W asortymencie sklepu Clampeo znajdują się wyłącznie wysokiej jakości opaski do kabli elektrycznych dostępne w różnych rozmiarach. Firma proponuje produkty renomowanych marek, które najczęściej pakowane są w zestaw zbiorczy 100 sztuk. Są to opaski kablowe z tabliczką poziomą o zmiennej szerokości (od 2,5 mm do 9 mm) oraz długości (od 100 mm do nawet 1220 mm). Dostępne zestawy obejmują opaski kablowe typu oki: • białe neutral, • czarne UV, • detekcyjne (Food Safety), • wykonane ze stali nierdzewnej (Ball Lock W4), • rozpinane, wielokrotnego użytku, • z otworem na śrubę, • do mocowania w otworze, • z tabliczką opisową, • opaski kolorowe (dostępne kolory to pomarańczowy, niebieski, czerwony oraz zielony).

Mocowanie kabli elektrycznych

Firma Clampeo od wielu lat wyposaża swoich Klientów indywidualnych oraz firmowych w różne opaski zaciskowe, które spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania. Mocowanie kabli elektrycznych ma podstawowy cel – spinanie przewodów, kabli i rurek w instalacjach. Firma oferuje innowacyjne produkty, jakim jest na przykład opaska kablowa rozpinana z tworzywa sztucznego poliamidowego, które jest odporne na grzyby pleśnie, wodę morską, oleje, smary oraz różnego rodzaju rozpuszczalniki. Zastosowany tutaj mechanizm zębatkowo-zapadkowy daje możliwość wielokrotnego użycia dzięki zastosowaniu w zamku plastikowej dźwigni, która po naciśnięciu zwalnia zapadkę i odblokowuje ząbek taśmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mocowanie kabli elektrycznych można powtórnie wykorzystać. Temperatura pracy takich opasek mieści się w zakresie -35 ℃ do 85 ℃.

Opaski kablowe do przewodów elektrycznych

Opaski do przewodów elektrycznych w asortymencie firmy Clampeo wykonane są wyłącznie z wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne materiałów, jak na przykład polipropylen, stal ocynkowana czy stal kwasoodporna. W zależności od rodzaju modelu, opaski zaciskowe do przewodów elektrycznych wykazują się bardzo dużą odpornością na zerwania, uszkodzenia czy korozję. Wszystkie dostępne modele gwarantują wyjątkową szczelność. Szeroki wybór opasek kablowych i obejm sprawia, że każdy z Klientów znajdzie odpowiedni produkt do wykorzystania w przemyśle motoryzacyjnym, chemiczny, spożywczym, wodnym czy czynnościach związanych z domowym majsterkowaniem.

Opaski na kable

Opaski na kable Clampeo to oferta produktowa z gwarancją najwyższej jakości wykonania, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający Klienci będą usatysfakcjonowani. Firma służy nie tylko w zakresie sprzedaży nowoczesnych wyrobów zapinanych, ale również doradztwie dotyczącym różnych kategorii osprzętu do kabli. Obejmy plastikowe są wykorzystywane nie tylko do porządkowania przewodów będących w zasięgu codziennego użytkowania, ale również różnego rodzaju systemów elektrycznych w trakcie budowy oraz remontu domów i mieszkań

Opaski kablowe do przewodów

Opaski do przewodów stosowane są w szerokim zakresie do montaży kabli telekomunikacyjnych oraz sterowniczych. Taki uchwyt z tworzywa sztucznego można wykorzystać też do mocowanie rurek instalacyjnych w ścianach i podłogach. Uchwyty do kabli Clampeo to gwarancja szybkiego montażu okablowania oraz profesjonalny charakter instalacji. Dużym atutem „trytytek” jest możliwość ich szybkiego demontażu w przypadku konieczności dokonania poprawek. Taki zacisk może być z łatwością rozcięty a po dokonaniu reorganizacji w porządkowaniu przewodów można zastosować nową opaskę plastikową, gdyż cena takiego produktu waha się w przedziale od kilku do kilkunastu groszy za jedną sztukę.

Mocowanie przewodów elektrycznych - opaski

Clampeo posiada w ofercie zróżnicowaną gamę produktów, dzięki czemu mocowanie przewodów elektrycznych jest bardzo komfortowe. Spinanie kabli bardzo często odbywa się na ścianie, w związku z powyższym można tutaj wykorzystać dostępne na stronie Clampeo specjalne uchwyty do kabli ściennych czy natynkowych. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym trzymakom, instalacja okablowania odbywa się ekspresowo. Zespół Clampeo działa na rynku nieprzerwanie od wielu lat w zakresie zróżnicowanych zadań mocowania przewodów elektrycznych. Jest otwarty na potrzeby Klientów a jego rozwój przebiega zgodnie z konsekwentnie realizowaną strategią oraz również stabilnemu zapleczu finansowemu.

DG CORP GROUP
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Godziny otwarcia:

Pn - pt: 8:00 - 16:30

Graniczna 188, 54-530 Wrocław