Opaski druciane, sprężyste, zatrzaskowe

KATEGORIE PRODUKTÓW

MARKI

Wyświetlanie 1–36 z 362 wyników

Profesjonalne produkty do mocowania wszelkich przewodów. Opaski sprężynowe, które sprawdzą się w różnych, nawet niekorzystnych warunkach. Kategoria obejmuje opaski, obejmy samozaciskowe, zapinki druciane samozaciskowe, a także wiele innych.

Obejmy druciane, opaski sprężyste, samozaciskowe, opaska zaciskowa sprężynowa

W naszej ofercie znajdują się zaciski dedykowane do węży. Wszelkie produkty znajdujące się w tej kategorii zostały wykonane przy użyciu najlepszej jakości materiałów, jak stal węglowa, stal nierdzewna, czy poliamid w kilku rozmiarach. Tego rodzaju produkty z powodzeniem nadają się między innymi do spinania plecionych przewodów samochodowych, które ulegają zmianom temperatury lub ciśnienia. Opaska drucianą, czy opaska zaciskowa sprężysta znajdują zastosowanie również przy mocowaniu wszelkich elementów, które są narażone na inne niekorzystne czynniki, takie jak odpryski lub działanie substancji o charakterze kwasowym. Opaski samozaciskowe przeznaczone są w głównej mierze do połączeń, które w szczególności wymagają utrzymania jednostajnej siły zacisku na całym obwodzie połączenia, bez względu na zmiany zachodzące w otoczeniu zmiany temperatury, czy zmiany ciśnienia).

Solidny obejmy druciane, opaski sprężyste, samozaciskowe - wszechstronne zastosowanie

Wszystkie oferowane artykuły wykonane zostały z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tak aby jak najlepiej mocować elementy, bez jakiegokolwiek ryzyka ich uszkodzenia, nawet przy nagłych zmianach warunków. Z powodzeniem można je stosować przy instalacji przewodów metalowych, jak i gumowych. Dodatkowo obejmy charakteryzują się prostym i intuicyjnym montażem, a niektóre z modeli nie wymagają nawet stosowania innych narzędzi, ponieważ zostały wyposażone w zacisk typu motylkowego. Montaż obejmy jest banalnie prosty – wystarczy nasadzić opaskę na wąż, a następnie wcisnąć wąż na przyłącze i dokręcić śrubę obejmy śrubokrętem. Opaska zaciskowa sprężysta i obejmy, które znane są również pod nazwą jako cybanty, służą przede wszystkim do solidnego mocowania wszelkiego rodzaju węży u rur na różnego rodzaju króćcach, nyplach i przyłączach. Opaski sprężynowe należy dokładnie dobrać pod względem średnicy węża lub rury, bowiem każda obejma pozwala zacisnąć tylko pewny zakres średnic.

Zalety opasek samozaciskowych sprężystych

Opaski samozaciskowe sprężyste posiadają wiele zalet. Jest to przede wszystkim niezwykle dobra szczelność, która wynika z mocnego i dokładnego przylegania opaski do rury, a także stosunkowo duża siła samego zacisku, która rozkładana jest w jak najbardziej równomierny sposób na całym obwodzie zacisku. Dodatkowym atutem jest możliwość pracy w zmiennych i nieprzewidywalnych warunkach temperaturowych, czy ciśnieniowych. To co wyróżnia opaski sprężynowe to fakt, że są odporne na rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Co najważniejsze, opaski sprężynowe do węży nie odkształcają się i mają specjalnie opracowane krawędzie. Opaski zaciskowe druciane do węży są odporne na uszkodzenia, cechuje je łatwość w obsłudze oraz wysoka jakość wykonania. Dzięki dużej różnorodności tego typu produktów w ofercie każdy będzie w stanie wybrać odpowiedni element. Taki, który spełni wymagania i będzie pasował do wykonywanych prac.

Jak wybrać właściwy rodzaj opaski zaciskowej?

Obejmy samozaciskowe to jeden z najbardziej uniwersalnych produktów, który doskonale nadaje się do wykonywania różnego rodzaju połączeń. Opaski samozaciskowe to ogromna grupa różnorodnych produktów. Różnią się między sobą wymiarami, materiałem wykonania, jak również konstrukcją. Niektóre z nich mają uniwersalne zastosowanie, natomiast są też takie opaski lub obejmy, które nadają się tylko i wyłącznie do łączenia konkretnych elementów instalacyjnych. W naszej ofercie znajdują się opaski różnego typu, różniące się rozmiarami, zwłaszcza w przypadku ich grubości. Opaski z reguły mają regulowaną średnicę, co również warto wziąć pod uwagę. Zakres w jakim można regulować konkretny model zawsze podany jest w specyfikacji, dzięki czemu z łatwością można dopasować odpowiednie rozwiązanie.

DG CORP GROUP
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Godziny otwarcia:

Pn - pt: 8:00 - 16:30

Graniczna 188, 54-530 Wrocław