Opaski ślimakowe

KATEGORIE PRODUKTÓW

Wyświetlanie 1–36 z 407 wyników

Podczas montażu instalacji przemysłowych, rolniczych czy motoryzacyjnych warto zaopatrzyć się w akcesoria doskonałej jakości. W ofercie Clampeo można znaleźć solidne taśmy oraz najlepsze zaciskowe opaski ślimakowe we Wrocławiu. Dostarczamy wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć solidne i bezpieczne połączenia przewodów pod ciśnieniem. Skuteczne zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi i wyciekami z wewnątrz to gwarancja niezawodności przygotowanych rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi towarami!

Taśmy i opaski zaciskowe w każdym rozmiarze

W naszym sklepie można znaleźć setki produktów o różnych wymiarach i kształtach – wszystko z myślą o tym, by montowany układ posiadał idealnie dobrane komponenty. Wszelkie dostępne taśmy ślimakowe wyróżnia solidna budowa potwierdzona normami ISO oraz opiniami wielu zadowolonych klientów. W Clampeo dbamy o to, by nawet najbardziej wymagająca instalacja mogła być przygotowana bez trudu. Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej w wersji W1, W2, W4 czy W5 to najlepsze rozwiązanie w urządzeniach przemysłowych, czy różnego rodzaju pojazdach.

Warto postawić na niezawodne komponenty od sprawdzonego dostawcy z Wrocławia. Gwarantujemy, że oferowane przez nas akcesoria sprawdzą się w każdych warunkach. Posiadamy warianty mostkowe, rozpinane czy z motylkiem. Wszystkie opaski zaciskowe ślimakowe to idealne rozwiązanie w instalacjach rolniczych oraz przemysłowych. Zachęcamy do wyboru profesjonalnie wykonanych taśm z asortymentu Clampeo. Zapraszamy do zakupu!

Jesteśmy otwarci

od poniedziałku do piątku

0d 8 do 16:30

Dane kontaktowe

DG CORP GROUP Sp. z o.o. sp. k.

ul. Cesarzowicka 5
52-408 Wrocław

tel/fax: (+48) 71 716 58 38
kom: 730 930 201